Nevieš si predstaviť vzájomnú spoluprácu s klubom? Tak pozorne čítaj ďalej:

Staň sa našim trénerom!

VŠK PdF UK Hurikán Bratislava vo svojej pôsobnosti ponúka záujemcom možnosť stať sa trénerom jednej z mnohých kategórií. Ponúkame možnosť realizovať svoje prednosti v danej sfére, zvyšovať svoje pedagogické, odborné a taktické dovednosti. Ponúkame samostatné vedenie tímu ako aj spoluprácu s ostatnými trénermi iných kategórií. Máme radi tímový výkon, ktorý je pri viac členných kluboch tou najlepšou voľbou.

Požiadavky:
– Účasť na tréningoch a zápasoch
– Príjemné vystupovanie, komunikácia, trpezlivosť
– Schopnosť viesť deti

Výhody:
– Osobnostný rast
– Finančné ohodnotenie
– Vhodné ako prax pre študentov

Baví ťa fotografovať?

Podeľ sa s nami so svojim talentom na fotenie. Hľadáme ľudí, ktorí by prišli vyhotoviť niekoľko záberov na zápasy našich kategórií. Následne sa vyhotovené fotky môžu upravovať podľa vlastného uváženia a vieme ich zdieľať na sociálnych sieťach. Je len na tebe ako sa vyhráš s danou fotkou alebo s kolážou. Čím viac fotiek, tým viac skúseností.

Si dobrý/á v strihaní videa?

Naše zápasy vieme natočiť na kameru a následne sa dajú rôznorodo upravovať. Ak ťa baví hranie sa s programami podobného typu, neváhaj nás kontaktovať. Radi ťa uvidíme medzi nami. Aj tu dávame voľnosť pri zostrihoch zo zápasov, rozhovoroch či upútavkách alebo vlastnej tvorbe. Prax je najlepšou cestou k zdokonaľovaniu sa.

Už ťa nebaví si len tak písať na facebooku? Vyskúšaj si byť reportérom.

V rámci sezóny sa ponúka každoročne priestor pre kreatívnych ľudí. Svoju kreativitu môžeš pretaviť do prispievania a uverejňovania článkov, rozhovorov alebo informácií rôznych zaujímavých tém o klube a ich členoch. Vytvor eventy podľa svojho gusta. Výborná príležitosť pre masmediálnu prax.

Si zdravotníčka alebo zdravotník?

Jednou z požiadaviek Slovenského zväzu florbalu je aj zabezpečenie prítomnosti zdravotníka/čky na zápasoch. Občas sa pritrafí aj vážnejšie zranenie ale väčšinou sa jedná o menšie poranenia, ktoré sa dajú vyriešiť priamo v hale. Ak ťa napĺňa táto profesia, stačí nás len konkaktovať.

Napadla ťa ďalšia myšlienka prínosu pre klub? Neváhaj a kontaktuj nás aj keď si sa nenašiel medzi uvedenými profesiami. Sme otvorení každej myšlienke a novému nápadu.
Tak neváhaj a poď do našich radov! Propaguj svoje meno práve u Nás.