Hurikán hľadá svojich hrdinov. S vašimi 2% zlepšíme podmienky pre všetkých členov klubu.

V dnešnej uponáhľanej dobe si zriedka uvedomujeme, aký význam má podpora miestnych komunít a športových klubov pre naše okolie. Jedným z tých, ktorí vložili svoje srdce a odhodlanie do rozvoja miestneho športu, je aj florbalový klub Hurikán Bratislava, ktorý sa môže pýšiť už 20 ročnou históriou. Združujeme mladé talenty ale aj skúsených hráčov a snažíme sa posúvať hranice nielen na ihrisku, ale aj v samotnom rozvoji klubu.

Finančné prostriedky získané touto cestou budú využité na niekoľko kľúčových oblastí, ktoré prispejú k celkovému rozvoju klubu a zlepšeniu podmienok pre všetkých našich členov. V prvom rade sa zameriame na zlepšenie tréningových podmienok a vybavenia. Chceme poskytnúť našim hráčom čo najlepšie podmienky pre tréning, aby mohli rozvíjať svoje schopnosti a stále napredovať.

Získané finančné prostriedky z venovaných 2% využijeme aj na pokrytie súťažno-organizačných poplatkov, ktoré sú nevyhnutné pre prihlásenie do súťaží. Chceme byť aktívnymi účastníkmi súťaží na rôznych úrovniach a prinášať radosť našim hráčom, ale aj verným fanúšikom. Každá súťaž si vyžaduje nielen správne vedenie hráčov, ale aj finančnú podporu na cestovné, ubytovanie a organizačné náklady.

A preto vyzývame všetkých športových priaznivcov, aby sa zapojili a venovali 2% zo svojej zaplatenej dane na podporu klubu Hurikán Bratislava a pomohli nám písať ďalšie úspešné príbehy. Vaša podpora je investíciou do miestnej komunity, do zdravia a budúcnosti našich detí. Hurikán Bratislava nie je len športový klub, je to rodina, ktorá spája ľudí s láskou k florbalu.

S vašou pomocou môžeme s odhodlaním hájiť farby Hurikánu Bratislava na každom kroku.

Všetky dôležité informácie ako aj tlačivo nájdete TU

Ďakujeme vám za vašu podporu!