Celoročný nábor do všetkých vekových kategórii Hurikán Bratislava pre hráčov a hráčky od 6 rokov. Prečo práve florbal? Florbal je v posledných rokoch najdynamickejšie sa rozvíjajúci šport, ktorý ponúka nekonečnú zábavu, deťom prináša radosť a nové priateľstvá. Tímový šport pomáha mladým športovcom v ich spoločenskom vývoji.

Pre bližšie informácie môžete kontaktovať samotných trénerov jednotlivých kategórií alebo vedenie klubu. To do ktorej kategórie spadá hráč/hráčka je ohraničené vekovým rozhraním, ktoré sa nachádza na našej stránke spolu s časmi a lokalitami tréningov.

Nábor prebieha zapojením sa priamo do tréningového procesu. Na tréning si stačí priniesť pohodlné športové oblečenie, halové tenisky a fľašu s vodou. Rovnako je vhodné si priniesť vlastnú hokejku. Hokejky vieme aj zapožičať, avšak v tom prípade je nutné v dostatočnom predstihu kontaktovať trénera aby Vám zabezpečil zapožičanie hokejky na prvých tréningoch.

  Neváhajte sa prísť hoci len pozrieť na naše tréningy, kde môžete osobne kontaktovať trénera, nazrieť priamo do tréningového procesu a dozvedieť sa všetko dôležité. U nás má priestor každý.

  Kde trénujeme:

  Rača:
  – Spojená škola de La Salle
  – ZŠ Jána Amosa Komenského
  – Základná škola Tbiliská
  – SOŠ Hotelových služieb a obchodu

  Ružinov
  – Gymnázium Jura Hronca Novohradská

  Staré mesto
  Právnická fakulta UK na Šafárikovom nám.

  Karlova Ves
  – Spojená škola Tilgnerova

  Bratislava  okolie
  – Ivanka pri Dunaji
  – Bernolákovo
  – Chorvátsky Grob

  Tešíme sa na Vás!

  Nábor detí florbal Bratislava