Muži A

Utorok:
21:00 – 22:30 – ŠH FTVŠ

Štvrtok:
18:00 – 20:00 – ŠH FEI

Piatok:
20:00 – 21:30 – ŠH FTVŠ

Ženy

Utorok:
19:00 – 20:30 – ŠH Právnická

Streda:
19:00 – 20:30 – ŠH FTVŠ

Štvrtok:
20:30 – 22:00 – ŠH FTVŠ

Piatok:
18:30 – 20:00 – ŠH FEI

Z1 + Juniorky

Pondelok:
16:00 – 17:30 – ŠH Mlynská dolina – objekt Mladosť

Utorok:
16:00 – 17:30 – Hala Právnická fakulta – Šafárikovo nám.

Piatok:
17:00 – 18:30 – ŠH FEI

Dorast + Starší žiaci

Pondelok:
17:30 – 19:00 – ŠH Právnická

Utorok:
17:30 – 19:00 – ŠH Mlynská dolina – objekt Mladosť

Štvrtok:
17:30 – 19:00 – ŠH Mlynská dolina – objekt Mladosť

Piatok:
18:30 – 20:00 – ŠH FTVŠ

Dorastenky

Pondelok:
16:00 – 17:30 – ŠH Mlynská dolina – objekt Mladosť

Utorok:
16:00 – 17:30 – Hala Právnická fakulta – Šafárikovo nám.

Piatok:
17:00 – 18:30 – ŠH FEI

Staršie žiačky

Pondelok:
16:00 – 17:30 – ŠH Mlynská dolina – objekt Mladosť

Utorok:
16:00 – 17:30 – Hala Právnická fakulta – Šafárikovo nám.

Piatok:
17:00 – 18:30 – ŠH FEI

Ružinov

Mladší + Starší žiaci Gepards

Pondelok
15:30 – 17:00 – Špeciálna ZŠ – Nevädzova

Streda:
15:30 – 17:00 – Špeciálna ZŠ – Nevädzova

Mladšia + Staršia prípravka

Pondelok:
16:00 – 17:30 – Gym. Jura Hronca – Novohradská

Štvrtok:
16:00 – 17:30 – Gym. Jura Hronca – Novohradská

Karlova Ves / Dúbravka

Mladší žiaci

Pondelok:
16:00 – 17:30 – Hala Právnická fakulta – Šafárikovo nám.

Streda:
17:30 – 19:00 – Hala Právnická fakulta – Šafárikovo nám.

Piatok:
16:30– 18:00 – Spojená škola Tilgnerova – Karlova Ves

Dorast + Starší žiaci

Pondelok:
17:30 – 19:00 – ŠH Právnická

Utorok:
17:30 – 19:00 – ŠH Mlynská dolina – objekt Mladosť

Štvrtok:
17:30 – 19:00 – ŠH Mlynská dolina – objekt Mladosť

Piatok:
18:30 – 20:00 – ŠH FTVŠ

Hurikán INSPIRO – Park oddychu INSPIRO, Nádražná 36, 900 28 Ivanka pri Dunaji

Mladšia prípravka (2010-2012)

Pondelok:
17:00 – 18:00 – Park Oddychu INSPIRO

Streda:
17:00 – 18:00 – Park Oddychu INSPIRO

Mladší žiaci (2006-2007)

Pondelok:
17:00 – 18:30 – ZŠ Bernolákovo – Komenského 3

Štvrtok:
18:00 – 19:15 – ZŠ Bernolákovo – Komenského 3

Staršia prípravka (2008-2009)

Utorok:
17:00 – 18:00 – Park Oddychu INSPIRO

Štvrtok:
17:00 – 18:00 – Park Oddychu INSPIRO

Starší žiaci (2004-2005)

Utorok:
18:30 – 20:00 – ZŠ Bernolákovo – Komenského 3

Piatok:
17:30 – 19:00 – ZŠ Bernolákovo – Komenského 3

ZŠ Tbiliská – Tbiliská 4, Bratislava – Rača

1.-3. školský ročník

Pondelok:
16:00 – 17:00

Streda:
16:00 – 17:00

4.-6. školský ročník

Pondelok:
17:00 – 18:00

Streda:
17:00 – 18:00

ZŠ Hubeného 25, Bratislava – Rača

Pondelok:
17:00 – 18:30 

Streda:
16:00 – 17:30 

 

Viac info: Adam Kalčok, +421 910 990 297, adam.kalcok@dxc.com

Tréning brankárov, brankárok – pre všetky vekové kategórie

Štvrtok:
18:00 – 19:00 – Športová hala FEI