Zuzana Godišová okúsi po pôsobení v 1. lige chuť extraligy v drese Hurikánu. 

Základnú časť Hyundai ženskej extraligy čakajú tento víkend ďalšie zápasy. Naše ženy odohrajú opäť dvojkolo u hostiek a to proti tímom MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto a FBK Harvard Partizánske. V sérii rozhovorov o posilách do ženského kádra prinášame predstavenie prvej posily. Zuzana Godišová okúsi po pôsobení v 1. lige chuť extraligy v drese Hurikánu.

Čo bolo dôvodom, že si sa rozhodla pre prestup do klubu Hurikán Bratislava? 
Do klubu má zavolali hrať moje terajšie spoluhráčky Natália Mišíková a Michaela Kadlecová keďže som šla na vysokú školu do Bratislavy, a vedeli, že som hrávala predtým florbal, tak mi ponúkli si to vyskúšať u nich v Hurikáne.

Kde si pôsobila predtým? Prezraď nám niečo z tvojej florbalovej minulosti. Ako si sa dostala práve k tomuto športu? 
Moja cesta s florbalom začala v rodnej dedinke Zákamenné kde som pôsobila od základnej školy v klube FBK Zákamenné, po rozpade tohto tímu som prestúpila do FBK Hornets Mútne kde som hrala iba pár zápasov a následne sa vlastne dostala do Bratislavy do Hurikánu.

S babami máš za sebou už nejeden tréning a okúsila si už prvé zápasy v novom tíme. Ako sa ti páči v novom kolektíve? Máš vytvorené podmienky pre rozvoj svojich zručnosti? 
Myslím si, že s babami sme si sadli a že som zapadla do kolektívu rýchlo za čo som veľmi rada. Podmienky pre rozvoj dostávam veľmi otvorené aj vďaka prístupu nášho trénera.

V čom je podľa teba najväčšia sila súčasného kádru? 
Podľa mňa odhodlanie dievčat bojovať, ťahať sa navzájom aj keď to je niekedy náročné, tak vždy sa snažíme navzájom sa podporiť a bojovať spoločne.

Aké sú tvoje osobné ciele v aktuálnej sezóne? Na čo konkrétne sa najviac tešíš? 
Moje osobné ciele sú určite zlepšiť celkovo techniku keďže som mala ďalšiu prestávku od florbalu, a uvedomovať si situácie počas hry či pri strieľaní alebo nahrávaní. Najviac sa teším na momenty s dievčatami na ihrisku ale aj tie mimo neho.


Ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa pozitívnych momentov na palubovke v novom kolektíve.